SOMTservis s.r.o. - poskytovatel internetu

Služby

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti informačních technologií. V naší provozovně  naleznete výrobky a  komponenty osvědčených značek.   Vytvoříme individuální nabídku, doporučíme vhodný počítač, notebook, tablet, AP a jiné síťové zařízení. Navrhneme a zrealizujeme domácí  i malou firemní síť, vytvoříme webové stránky či jednodušší webovou prezentaci, zajistíme doménu, webhosting, mailhosting.

Naše partnetská společnost Vám zajistí školení v oblasti kancelářských programů, správě a zabezpečení dat i ovládání operačních systémů. Tato školení korespondují se sylaby ECDL.

 • Poradenství a konzultace

  Nevite si s něčím rady? Přijďte si pro odpověď k nám nebo ji pojďme společně hledat. Kontaktovat nás můžete pomocí kontaktního formuláře nebo telefonicky na naší hotline.

 • Diagnostika a servis Vaší PC sestavy

  Neměňte hned staré věci za nové! Provedeme diagnostiku počítače a navrhneme možné úpravy pro zlepšení funkčnosti Vašeho počítače. Provedeme instalaci vhodného operačního systému a dalších potřebných programů do Vašeho počítače.

 • Hosting webů / server housing

  Chcete u nás hostovat svůj web? Máte vlastní server a chcete jej umístit do datového centra? Tato služby zahrnuje pronájem prostoru pro server a nepřetržité vysokorychlostní připojení serveru k síti Internet.

 • Satelity/antény

  Provedeme montáž a kompletní servis televizních antén a satelitní techniky. Rádi Vám poradíme, navrhneme pro Vás nejefektivnější řešení a vše technicky zrealizujeme.

  • montáže a prodej satelitů, antén včetně přechodu na digitální vysílání
  • navrhneme individuální řešení odpovídající Vašim požadavkům
  • vše s profesionálním přístupem a orientací v aktuálních technologiích